27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵ ۱۲:۳۶:۵۸
کد مطلب:  Lit9Lyue
مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه:
طرح جابر موجب تقویت روحیه پژوهش و تحقیق در دانش آموزان می شود

مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه، در آئین افتتاحیۀ طرح جابر در آموزشگاه سردار جنگل این منطقه گفت: طرح جابر موجب تقویت روحیه پژوهش و تحقیق در دانش آموزان می شود.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، هادی حنیف نیا، مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه، گفت: بر اساس عمل به برنامه استراتژیک اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، آئین افتتاحیه طرح جابر با حضور مسئولین ذیربط اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در محل آموزشگاه سردارجنگل برگزار شد.
مدیر آموزش و پرورش منطقۀ چهاردانگه، در آئین افتتاحیه این طرح ضمن تجلیل از زحمات کارشناس گروه های آموزشی منطقه و مقطع ابتدایی ،مدیران مدارس ابتدایی و دانش آموزان شرکت کننده در این طرح ملی، هدف از اجرای طرح جابر را تقویت روحیه پژوهش و تحقیق در دانش آموزان دانسته و تصریح کرد: اجرای بهینه این طرح نیز در راستای عمل به برنامه استراتژیک اداره کل مورد تاکید قرار گرفته است.
وی همچنین از رشد کمی و کیفی آثار دانش آموزان در سال تحصیلی امسال خبر داد و افزود: 25 مدرسه ابتدایی در این طرح آثار خود را ارئه نمودند که از این مدارس 120 اثر منتخب از 330 مقوای توزیع شده به دبیرخانه منطقه ای این طرح ارسال گردید.
شایان ذکر است در آئین افتتاح این طرح، کارشناس گروه های آموزشی اداره کل، راهبر آموزشی طرح جابربن حیان اداره کل و راهبر آموزشی اخلاق و معارف اسلامی نیز حضور داشتند.
به اشتراک بگذارید :