16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ ۱۰:۳۸:۱۱
کد مطلب:  662130
برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مدرسین تربیت بدنی مناطق نوزده گانه شهر تهران
با حضور محمدی معاون آموزش و منابع انسانی

کارگاه آموزشی ویژه مدرسین تربیت بدنی با حضور محمدی معاون آموزش و منابع انسانی دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت متبوع ، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش شهر تهران بر گزار گردید .

به گزارش اداره روابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران :  کارگاه آموزشی ویژه مدرسین تربیت بدنی با حضور محمدی معاون آموزش و منابع انسانی دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت متبوع ، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش شهر تهران بر گزار گردید .

 کارگاه آموزشی ویژه مدرسین تربیت بدنی با حضور محمدی معاون آموزش و منابع انسانی دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت متبوع ، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، جناب آقای سراج زاده مولف کتب درسی دوره ابتدایی، رئیس اداره تربیت بدنی و برخی از کارشناس مسئولان و کارشناسان تربیت بدنی مناطق 19 گانه تهران صبح روز یکشنبه 97/04/17 در دبستان دخترانه ابتدایی مصلی نژاد منطقه 6 برگزار گردید . در این کارگاه ابتدا به اهمیت، اهداف و برنامه ها و سیاست های کلی معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت متبوع در خصوص آموزش (آموزگاران پایه مدارس دخترانه دوره اول ابتدایی) اشاره شد. در ادامه دکتر سراج زاده به تاثیرات برگزاری این دوره در جهت رسیدن به تحقق ساحت زیستی و بدنی اشاره کرده و تاکید کرد:  فقط با همدلی، برنامه ریزی و هدایت و در نظر گرفتن تمهیدات لازم برای مدارس و معلمین می توان در این راه موفق شد. در ادامه هماهنگی های لازم توسط اداره تربیت بدنی در رابطه با گروهبندی و اجرای عملی طرح در هفته آینده با نظارت دکتر سراج زاده  به عمل آمد و مقرر شد مناطق مطابق با تقویم اجرایی نسبت به برگزاری دوره ها ،تا پایان شهریور اقدام نمایند.

به اشتراک بگذارید :