27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵ ۱۲:۳۲:۰۵
کد مطلب:  BQMWqZvG
مدیر آموزش و پرورش قرچک:
دانش آموزان رأی اولی با حضور هوشمندانه در انتخابات در تعیین سرنوشت کشور سهیم خواهند بود

همایش رأی اولی ها با حضور فرماندارشهرستان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان و بخشدار مرکزی شهرستان قرچک در کانون فرهنگی و تربیتی ملائک برگزار شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مهدی نیکبخت، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در این همایش گفت: این همایش با هدف آشنایی دانش‌آموزان رای اولی با اهمیت انتخابات و نحوه حضور در تصمیمگیری در قرچک برگزار شد.
وی افزود: پیروی از ولایت فقیه در زبان و عمل، داشتن تقوا و پرهیز گاری، حضور در میان مردم و شنیدن درد و دل آنها،  کاندید باید با طرح و برنامه باشد، بهره گیری از نخبگان در حوزه های مختلف٬ تقویت مراکز علمی٬ تحقیقاتی٬ آموزشی و ورزشی بخشی از ویژگی های مهم یک نماینده خوب است.
نیکبخت با تأکید بر این امر که دانش آموزان  با رسیدن به جشن تکلیف سیاسی در مسائل اجتماعی تاثیرگذار و در تصمیم گیری های کشور حضور فعالی خواهند داشت، ادامه داد: شما دانش آموزان رای اولی با حضور هوشمندانه خود در انتخابات پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی درهفتم اسفند ماه در تعیین سرنوشت شهرو کشور خود سهیم خواهید بود.
این مقام مسئول، ضمن اشاره به این که حضورحداکثری و پرشور مردم ایران اسلامی در هفتم اسفند ماه  پای صندوق های رای در انتخابات، باعث نا امیدی دشمنان و اقتدار نظام و انقلاب است، خاطر نشان کرد: رای اولی ها باید با بررسی و مشورت و تحقیق در سوابق و عملکرد نامزدها شخص اصلح را انتخاب کنند.
 مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در خاتمه افزود:  بیش از هزار دانش آموز  قرچکی امسال برای اولین بار در انتخابات شرکت می کنند و برای  سرنوشت شهر و کشور خودتصمیم می گیرند.
گفتنی است اجرای سرود دانش آموزی و مسابقه دانش آموزی با موضوع انتخابات از برنامه های دیگر این همایش بود.
به اشتراک بگذارید :