23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ ۰۱:۴۷:۵۰
کد مطلب:  661656
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
ترویج فرهنگ عفاف و حجاب از مهمترین اهداف برگزاری اردوی دختران مناطق مرزی کشور است

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در مراسم اختتامیه اردوی دختران مناطق مرزی کشور گفت: ترویج فرهنگ ایثار وشهادت و عفاف و حجاب از مهمترین اهداف برگزاری پانزدهمین اردوی ملی دختران مناطق مرزی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با گرامیداشت یاد وخاطره امام راحل، شهدای دفاع مقدس و شهدای فرهنگی دانش آموز اظهار داشت: امنیت امروز کشور را مدیون خون و ایثارگری آن عزیزان هستیم.

وی ضمن تقدیر از همکاری های اداره کل فرهنگی هنری،اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش، افزود: با تجربه سالهای گذشته پیرامون برگزاری اردوهای ملی و سعی دراستفاده بهینه از فضای اردوگاه شهید باهنر با برنامه های متنوع، تلاش کردیم پانزدهمین اردوی مناطق مرزی ویژه دختران را به شایستگی برگزار کنیم.

هاشمی با اشاره به برگزاری کارگاه های آموزشی در این دوره اردو گفت: آشنایی با آسیب های فضای مجازی، هویت ایرانی اسلامی ، تبیین فرهنگ عفاف و حجاب و ترویج فضای ایثار و شهادت از جمله اهداف برگزاری کارگاههای آموزشی در این دوره بود.

 

به اشتراک بگذارید :