3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵ ۱۱:۳۳:۲۹
کد مطلب:  ZDNCZUeC
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
فرهنگیان، طلایه داران عرصۀ مشارکت هستند

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، به مناسبت فرارسیدن هفتم اسفندماه و برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری پیامی صادر کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، متن پیام علیرضا کمرئی، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، بدین شرح است.
 نقش بی بدیل فرهنگیان، در عرصه های مختلف حضور، همواره مثال زدنی و ارزشمند بوده است. هر گاه نظام اسلامی ورود مردم را به عرصه های مشارکت سیاسی و اجتماعی ضروری دانسته، فرهنگیان طلایه دار این حضور بوده اند. رهبر معظم انقلاب حضور در انتخابات را اثبات اقتدار ملی به دشمن و نشانۀ عظمت ملت دانسته اند.
ریاست محترم جمهور نیز، انتخابات را منشأ اتحاد، وحدت، یکپارچگی و انسجام بیشتر می دانند و ما فرهنگیان نیز با درک شرایط جامعه و تأکید ایشان، بار دیگر، با تأملی در خور برای حضور گستردۀ خویش و نیز تشویق دیگران برای مشارکت در این رخداد اجتماعی و انتخابی آگاهانه آماده می شویم و دست در دست هم محل صندوق های رأی را به عرصۀ اقتدار ملی تبدیل و ضمن ادای تکلیف از همۀ حقوق قانونی خود برای انتخاب کردن استفاده می کنیم.
شایان ذکر است انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، در روز جمعه، مورخ 7 اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می شود.
 
به اشتراک بگذارید :