27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ ۱۴:۱۳:۱۹
کد مطلب:  661135
آغاز اردوی ارزیابی تشکیلاتی پیشتازان پسر سازمان دانش اموزی خراسان رضوی

ئیس سازمان دانش آموزی استان گفت: پیشتازان خراسان رضوی با روحیه ای سرشار از امید و توکل به خداوند برای ساختن فردایی بهتر گام بر می دارند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی علی محمد یونسی در مراسم افتتاحیه اردوی ارزیابی آموزشی تشکیلات پیشتازان پسر سازمان دانش آموزی خراسان رضوی که در اردوگاه شهید بهشتی گلمکان برگزار شد گفت: اردوی حاضر نمایندگان تشکل پیشتازان پسر سازمان دانش آموزی شهرستانها نواحی و مناطق خراسان رضوی ههستند که قرار است در این اردو تمرین همدلی و مهارت آموزی داشته باشند.
وی ادامه داد: در سال تحصیلی گذشته پیشتازان خراسان رضوی با عمل به منش های دوازده گانه سازمانی بخشی از وظیفه تشکیلاتی خود را نسبت خداوند و خویشتن و جامعه انجام داده اند و با روحیه ای سرشار از امید و توکل به خداوند برای ساختن فردایی بهتر گام بر می دارند.
یونسی گفت: ما پیشتازان می دانیم باید مؤدب و خوش اخلاق باشیم راستی و درستی را سرلوحه کار خویش قرار داده و همواره یار و یاور همنوعان خود باشیم و با مهربانی با آنها برخورد کنیم.
رئیس سازمان دانش آموزی خراسان رضوی گفت: ما پیشتازان عقل سالم را در بدن سالم می جوییم و عهد و پیمان داریم که ورزشکار باشیم.
یونسی اظهار کرد: پیشتازان سازمان دانش آموزی خراسان رضوی دیانت و معنویت را از مهمترین منش های خود می داند و دین را به عنوان چراغ راه سعادت و بهروزی برای خود و دیگران زنده نگه می دارد.
وی گفت: پیشتازان با طبیغت دوست هستند و طبیعت زیبای کشورمان را برای خود و آیندگان حفظ می کنند. عضو پیشتاز همیشه منظم و قانون مند است. در همه احوالات فردی و اجتماعی رعایت قانون را سرلوحه کار خود قرار می دهد.

به اشتراک بگذارید :