27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ ۱۳:۲۹:۴۳
کد مطلب:  661078
 معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش در چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران:
آموزش و پرورش حلقه اتصال دولت و ملت است 

چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران با حضور معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی در سالن استانداری تهران برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مجتبی زینی وند معاون وزیر و رییس سازمان  مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه امروزه مدارس غیر دولتی در سرتاسر جهان به کمک آموزش و پرورش آمده اند ، تاکید کرد: امروزه در دنیا بالا بردن سهم مردم در مشارکت و اداره مدرسه بسیار مورد توجه است .

وی آموزش و پرورش را حلقه اتصال دولت و ملت دانست و افزود: مهمترین سرمایه نظام ،اعتمادی است که مردم به آموزش و پرورش دارند.

زینی وند با تاکید بر اینکه یکی از اصلی ترین وظایف شوراهای آموزش و پرورش صیانت از اعتماد مردم است ، تصریح کرد:نقش شوراهای آموزش و پرورش  در پیوستگی و برقراری پیوند در نظام تعلیم و تربیت بسیار تعیین کننده است .

این مقام مسئول ،برنامه ریزی، نظارت و اجرا را از وظایف اصلی شوراهای آموزش و پرورش دانست و ادامه داد: باید از این ظرفیت بالای شوراهای آموزش و پرورش در رسیدن به اهداف عالی نظام تعلیم و تربیت بهره برد.

زینی وند در پایان با اشاره به حضورو فعالیت بیش از 200 هزار همکار در سطح کشور در مدارس غیر دولتی، خاطرنشان کرد: بر اساس قانون توسعه برنامه ششم باید ضریب مشارکت مردمی در سطح کشور افزایش یابد.

به اشتراک بگذارید :