15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ ۰۹:۱۰:۰۵
کد مطلب:  660807
با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی،
دومین مدرسه خیر ساز خسروشاه آذربایجان شرقی در سال 97 کلنگ زنی شد

با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی دومین مدرسه خیر ساز خسروشاه در شش کلاس درس در شهرک مدافعان آسمان ولایت با اعتبار 10 میلیارد ریالی کلنگ زنی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از خسروشاه، پیش از ظهر امروز با حضورمسئولین عالی رتبه استان و منطقه ، کلنگ دومین مدرسه شش کلاسه خیر ساز در شهرک مدافعان آسمان ولایت(رادار) با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال به زمین زده شد.

این مراسم با حضور نماینده ولی فقیه در استان، خیر مدرسه ساز سیررضا مقیمی اصل مدیر عامل شرکت مهر اصل، رئیس دادگشتری استان، مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان، فرمانده پدافند هوایی شمالغرب کشور، امام جمعه خسروشاه، مشاور مدیر کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم در مراسم کلنگ زنی این مدرسه ی خیر ساز با اشاره به اهمیت آموزش و پرورش و تربیت انسان های صالح و ماندگار بودن عمل نیک مدرسه سازان، از کمک خداپسندانه و حضور خیرین مدرسه ساز در امر تامین و احداث فضاهای آموزشی و پرورشی قدردانی نمود.

این گزارش می افزاید، به همت خیر مدرسه ساز سیر رضا مقیمی اصل این ساختمان تا مهر ماه امسال در دو طبقه احداث و به آموزش و پرورش منطقه تحویل داده خواهد شد.

گفتنی است در حاشیه این مراسم خیر بزرگوار هزینه خرید دو دستگاه ویدئو پروژکتور به مبلغ شصت میلیون ریال را به صورت نقد به حساب مدارس شمس، ولایت و شهید شیرودی واریز کرد.

خاطرنشان می شود، کار احداث اولین مدرسه ی خیر ساز از اردیبهشت ماه سال جاری شروع و با پیشرفت فیزیکی 70 درصد به تا مهر ماه امسال تحویل آموزش و پرورش منطقه می شود.

به اشتراک بگذارید :