20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ ۰۳:۴۱:۴۸
کد مطلب:  660242
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
سکوی نایب قهرمانی کشور به تیم کشتی آزاد نونهالان شهرستان های استان تهران رسید

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از کسب مقام نایب قهرمانی مسابقات کشتی آزاد و مقام چهارمی کشتی فرنگی کشور توسط دانش آموزان شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت:در پایان سی و پنجمین دوره پیکارهای کشتی آزاد دانش‌آموزان در مقطع متوسطه اول که در روزهای 14 و 15 تیرماه در خرم اباد لرستان برگزار گردید تیم‌ کشتی آزاد دانش آموزان شهرستان‌های استان تهران با کسب 158 امتیاز ،عنوان نایب قهرمانی  این دوره از رقابت ها را کسب کرد .

 

وی با اشاره به اینکه علی خرم دل دانش آموز وزن 35 کیلوگرم کشتی آزاد شهرستان های استان تهران، موفق به کسب سکوی نخست این دوره از مسابقات گردید ، اظهار داشت : مرتضی جلیلی در وزن 44 ، یوسف جابری در وزن 52 کیلو موفق به کسب نشان نقره و  علی کرم پور در وزن 38 ، امیرحسین علیزاده در وزن41  و محمدرضا خوشراه در وزن 100کیلوگرم نشان برنز این دوره از مسابقات را بر گردن آویختند.

 فولادوند ، تصریح کرد: این دوره از رقابت ها که  با مشارکت و همکاری فدراسیون ورزش دانش‌آموزی و فدراسیون کشتی انجام  شد 352 کشتی‌گیر از 30 استان کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند.  

 

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در بخش مسابقات کشتی فرنگی نیز تیم کشتی فرنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در جایگاه‌های چهارم کشورایستاد.

 

به اشتراک بگذارید :