17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ ۰۹:۲۰:۲۶
کد مطلب:  659134
مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال وبختیاری خبر داد :
آئین کلنگ زنی مدرسه خیری روستای خسرو آباد شهرستان کوهرنگ

مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال وبختیاری ازبرگزاری آیین کلنگ زنی مدرسه خیری روستای خسرو آباد شهرستان کوهرنگ خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان چهارمحال وبختیاری ، بهروز امیدی اظهار داشت:  آئین کلنگ زنی مدرسه خیری روستای خسرو آباد شهرستان کوهرنگ با حضورخیرین مدرسه ساز، حسین جمشیدیان  مدیر عامل بنیاد خیری برین و  مهندس نجفی افشار کارشناس مسئول مشارکت های مردمی سازمان نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس کشور و مسئولین استانی و شهرستانی برگزارشد.

امیدی افزود: این مدرسه به صورت توافقانه سه جانبه اداره نوسازی استان ،بنیاد برین و آموزش وپرورش شهرستان کوهرنگ در زمینی به مساحت 1002 متر مربع و هزینه بالغ بر چهار  میلیارد ریال با مساعدت بنیاد برین و بخصوص مهندس امیر علاقبند  ساخته می شود.

وی همراهی و همگامی سایر ارگان هاو خیرین محترم مدرسه ساز  با دستگاه عظیم تعلیم و تربیت را نشانه درک و فهم درست مسئولین از شرایط آموزش و پرورش دانست و گفت:هربنیاد خیری که با آموزش و پرورش تعامل و همراهی را دارد نشان دهنده درک بالا و شخصیت واقعی آنها است و حرکت مثبت آنها در جهت اصلاح امور و حفظ جامعه از گزند آسیب های اجتماعی ملموس خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :