27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ ۱۱:۰۴:۱۹
کد مطلب:  657941
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران خبر داد :
اعزام هنرجویان برگزیده استان به مرحله کشوری مسابقات

هنرجویان راه یافته به مرحله عملی کشوری شانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش به مرحله نهایی مسابقات علمی کاربردی کاردانش اعزام شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در تشریح این خبر گفت : هنرجویان اعزام شده به این دوره از مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش شامل، 12 هنرجو از 7 منطقه مختلف  آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  هستند که جهت شرکت در مرحله نهایی مسابقات به استان البرز اعزام شدند.

 

وی افزود :  هنرجویان برگزیده این مرحله از مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش شامل 5  هنرجوی پسر و 7 هنرجوی دختر  هستند که کلیه این هنرجویان جزء 6 نفر برتر کشور در رشته های مختلف محسوب می شوند.

شفیع پور ،هدف اصلی  از برگزاری این مسابقات را شناسایی و پرورش  استعدادهای هنرجویان توانمند ،خلاق و کارآفرین دانست که در این شرایط زمانی خاص می توانند گام های موثری در جهت اشتغال، درآمدزایی و تولید کالای ایرانی داشته باشند .

 

  گفتنی است،آزمون عملی نهایی این دوره از مسابقات از  دهم تیرماه لغایت  یازدهم  تیر ماه سال تحصیلی در استان البرز برگزار خواهد شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :