25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ ۲۲:۰۱:۱۷
کد مطلب:  657631
با حضور معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار شد:
آیین استقبال از هنرجویان افتخار آفرین در شانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی هنرستان های کاردانش

تیم هنرجویان افتخار آفرین خراسان رضوی که موفق به کسب رتبه نخست شانزدهمین دوره مسابقات علمی و کاربردی هنرستان های کاردانش کشور شدند در بدو ورود به مشهد مورد استقبال مسئولین آموزش و پرورش استان قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی تیم هنرجویان هنرستان های استان که در شانزدهمین دوره مسابقات علمی و کاربردی هنرستان های کاردانش کشور موفق به کسب جایگاه نخست شدند امروز در بدو ورود به مشهد مورد استقبال معاون آموزش متوسطه و جمعی از روسا ومسئولین آموزش و پرورش استان واقع شدند.

رضا صابری تولایی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان رضوی در حاشیه این مراسم اظهار کرد :استان خراسان رضوی با حضور بیست وشش نفر از هنرجویان رشته های کاردانش هنرستان های استان در شانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی هنرستان های کاردانش کشور شرکت کرد و با کسب 21 رتبه برتر در قالب ده  رتبه اول، 5 رتبه دوم و 6 رتبه سوم،جایگاه نخست این رقابت ها را در مجموع تیمی از آن خود کرد.

وی همچنین افزود: این رقابت ها با هدف توسعه توانمند سازی هنرجویان رشته های کاردانش و سنجش میزان موفقیت در آموزش مهارت ها به این هنرجویان برگزار شد و استان خراسان رضوی امسال نیز همچون سال های گذشته با کسب رتبه نخست این رقابت ها ثابت کرده است در این حوزه موفق بوده است.

به اشتراک بگذارید :