22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ ۱۰:۲۷:۲۳
کد مطلب:  656065
با حضور مدیر کل آموزش و پروش شهرستانهای استان تهران:
نشست مشترک شورای معاونین اداره کل و آموزش و پرورش پاکدشت برگزار شد

ساماندهی نیروی انسانی دردستورکارنشست مشترک کمیته برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و پاکدشت قرارگرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از پاکدشت عصر دیروز نشست مشترک مدیرکل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران با محوریت ساماندهی نیروی انسانی درسالن جلسات آموزش و پرورش پاکدشت برگزارشد.

 

عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به کمبود نیروی انسانی در سطح استان ، اظهار داشت: باید با برنامه ریزی دقیق و منسجم درساماندهی نیروی انسانی از نهایت پتانسیل و ظرفیت های موجود بهره جست و با مدیریت صحیح و هوشمندانه مشکلات را به حداقل رسانید.

 

فولادوند، درادامه با اشاره  به استقرار پایه دوازدهم در سال تحصیلی جدید ، تاکید کرد : با استقرار پایه دوازدهم در دوره متوسطه ،ساماندهی نیروی انسانی باید با نگاه کاملا کارشناسانه و دقت بیشتری صورت گیرد تا بتوانیم بهترین عملکرد را در این حوزه داشته باشیم.

 

گفتنی است در این جلسه ،سنجری معاون پژوهش ، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران نیز گزارشی از وضعیت نیروی انسانی ودستورالعمل ساماندهی نیروی انسانی ارائه کرد و اعضای حاضر پیرامون ساماندهی نیروی انسانی در شهرستان پاکدشت به تبادل نظر پرداختند.

به اشتراک بگذارید :