28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ ۱۴:۲۴:۰۵
کد مطلب:  655755
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد:
درخشش دبیران درس تفکر و سبک زندگی شهرستان های استان تهران در جشنواره الگوهای برتر تدریس

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از درخشش دبیران درس تفکر و سبک زندگی شهرستان های استان تهران در جشنواره الگوهای برتر تدریس خبر داد.

به  گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اعلام این خبر گفت: مراسم تجلیل از برگزیدگان مرحله کشوری جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی روز سه شنبه  26 تیرماه درمحل اردوگاه کشوری شهید باهنر تهران برگزار می گردد.

هاشمی با اشاره به اینکه جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی فرصت مناسبی است تا مربیان ، مشاوران و دبیران این درس با شیوه های موفق و فعال تدریس آشنا شوند .، تاکید کرد:این جشنواره به منظور ارتقای کمی و کیفی دانش ، نگرش و مهارت های مربیان و دبیران برگزار می شود .

وی با تاکید بر اجرای راهکار 7-11 سند تحول بنیادین مبتنی بر توسعه زمینه پژوهش گری و افزایش توانمند سازی های حرفه ای به شکل فردی و گروهی میان معلمان،تصریح کرد: تبادل تجارب و دستاورد ها در سطح محلی و ملی ، ایجاد فرصت های باز آموزی مستمر علمی ، تحقیقاتی و مطالعاتی و برگزاری جشنواره های الگوهای تدریس برتر ازجمله اهداف این جشنواره است.

هاشمی با اشاره به اینکه تعداد 287 نفر از فرهنگیان استان در چهارمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی شرکت نمودند، تاکید کرد: پس از بررسی آثار ارسالی در مناطق، تعداد 50 تدریس برتر به دبیرخانه استانی رسید که از این تعداد ، 16 اثر به دبیرخانه کشوری واقع در شهرتهران ارسال و پس از داوری ،سه اثر به عنوان برگزیده کشوری انتخاب شد.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،افزود: فریبا کشمیری از اسلامشهرموفق به کسب رتبه دوم،اعظم احمد خانی از ناحیه 1 ری و مریم عظیم بیک از پردیس موفق به کسب رتبه سوم گردیدند.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم با همدلی و تلاش مضاعف همه دست اندرکاران این جشنواره  به جایگاه هایی بالاتر و  درخشش موفقیت آمیزتری در سال های آینده دست یابیم .

 

به اشتراک بگذارید :