28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ ۰۸:۱۲:۲۱
کد مطلب:  655640
بازدید مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از حوزه های برگزاری آزمون سراسری در ناحیه 2 شهر ری؛
بازدید از حوزه های برگزاری آزمون سراسری

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران صبح روز پنجشنبه هفتم تیرماه در اولین روز برگزاری آزمون سراسری از حوزه های برگزاری کنکور در ناحیه 2 شهر ری بازدید کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  در بازدید از حوزه های  امتحانی ناحیه 2 شهر ری ، ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی شرکت کننده گان در کنکور سراسری اظهار داشت: ایجاد آرامش و آسایش در زمان برگزاری آزمون از جمله مواردی است که مورد توجه جدی مسئولین حوزه های برگزاری آزمون می باشد.

وی با اشاره به شرکت 7 هزار و 609 داوطلب دختر و پسر در شهر ری در آزمون سراسری تاکید کرد: فراهم نمودن محیطی آرام  جهت اولیاء داوطلبان کنکور که  در بیرون از حوزه های آزمون منتظر فرزندان خود هستند از دیگر مواردی است که به مسئولین برگزاری تذکر داده شده است.

 

در ادامه علی یزدان پناه  معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری اظهار داشت: برای آسایش داوطلبین و اطلاع رسانی دقیق  ، با همکاری شهرداری منطقه آدرس مراکز حوزه های آزمون به صورت بیلبرد در محدوده ی مدارس و میدانهای شهر نصب شده و از طریق تلویزیون شهری نیز پخش می شود .

وی افزود:  تمامی امکانات لازم جهت 14 حوزه ی برگزاری آزمون از قبیل سرمایش و تهویه مطلوب ایجاد گردیده وتسهیلات لازم برای داوطلبان محدودیت جسمی تدارک دیده شده است .

 

 

به اشتراک بگذارید :