27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ ۱۲:۲۱:۰۱
کد مطلب:  654266
به همت هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش استان:
همایش آموزشی ویژه مدیران مدارس شهرستان سبزوار برگزار شد

همایش تخصصی مدیران مدارس شهرستان سبزوار با اعضای هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ،با توجه به آغاز ثبت نام مدارس و پیش از فرارسیدن مهر ماه به همت مدیریت آموزش و پرورش سبزوار همایش مشترکی با حضور اعضای هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری و مشارکت مدیران مقاطع سه گانه شهرستان سبزوار در محل سالن اجتماعات خانه معلم این شهرستان برگزار شد.

در این همایش ظفری از اعضای هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری در خصوص علل و زمینه های بروز تخلفات اداری، به نبود رشته مدیریت آموزشگاهی در دانشگاه فرهنگیان و عدم اطلاع و آگاهی از شرح وظایف قوانین و مقررات حوزه کاری مدیران اشاره کرد و در ادامه به بیان مصداقهایی از تخلفات اداری بخصوص غیبت غیر موجه پرداخت.

در ادامه جهانی از دیگر اعضای هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری در رابطه با ترکیب هیات و وظایف آن جهت آشنایی هر چه بیشتر مدیران با این اداره توضیحاتی را ارائه دادند همچنین با مفید و مؤثر خواندن اینگونه همایش ها به رابطه مستقیم توان مدیریتی و کاهش تخلفات اداری اشاره ودر خصوص ممنوعیت تنبیه بدنی نیز تذکراتی را ارائه نمودند.

در پایان این همایش ، اعضای هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش خراسان رضوی به پرسش های مطروحه از طرف مدیران پاسخ دادند.

به اشتراک بگذارید :