27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ ۱۳:۲۳:۱۶
کد مطلب:  653773
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد :
برگزاری کنکور سراسری در 10 شهرستان استان با مدیریت ادارات آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی از واگذاری برگزاری آزمون کنکور سراسری سال 97 در 10 شهرستان استان به ادارات آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، قاسمعلی خدابنده در این خصوص اظهار داشت: در فرآیند برگزاری کنکور سراسری در تابستان 1397 ، تلاش کردیم همکاری نزدیکی با مجریان برگزاری این آزمون در استان داشته باشیم و بر همین اساس هم مسئولیت برگزاری این آزمون در 10 شهرستان استان به ادارات آموزش و پرورش واگذار شده است.

وی افزود : در این 10 شهرستان 37 حوزه مربوط به دانش آموزان پسر ، 28 حوزه مربوط به دانش آموزان دختر و 17 حوزه مختلط با مسئولیت و مدیریت اداره آموزش و پرورش شهرستان پذیرای دانش آموزان شرکت کننده در کنکور سراسری خواهند بود و در مجموع تعداد دانش آموزی نیز ، بیش از 12 هزار نفر از متقاضیان شرکت در کنکور در این 10 شهرستان حضور دارند.

وی تصریح کرد : با روسای ادارات این شهرستان ها هماهنگی لازم برای تمهید مقدمات و بسیج امکانات جهت برگزاری مطلوب فرآیند کنکور سراسری به عمل آمده و امیدواریم بدون هیچگونه مشکلی شاهد برگزاری مطلوب کنکور سراسری در استان خراسان رضوی باشیم.

گفتنی ست کنکور سراسری سال 1397 روزهای پنجشنبه و جمعه هفتم و هشتم تیرماه 97 برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :