26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ ۰۷:۲۳:۰۲
کد مطلب:  653671
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ناحیه2بهارستان:
برنامه ریزی دقیق و منسجم درساماندهی نیروی انسانی

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران بر برنامه ریزی دقیق و منسجم درساماندهی نیروی انسانی و استفاده از پتانسیل و ظرفیت های موجود تاکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه2بهارستان عصر دیروزنشست  مشترک شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و اعضای کمیته ساماندهی ناحیه2بهارستان با محوریت ساماندهی نیروی انسانی درسالن جلسات فرهنگ مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان برگزارشد.

 

عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران ضمن تقدیر از عملکرد سال قبل کمیته ساماندهی ناحیه2بهارستان،هدف ازبرگزاری این نشست مشترک را بررسی وضعیت ساماندهی نیروی انسانی در ناحیه2بهارستان دانست و گفت :ساماندهی نیروی انسانی الویت اصلی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران می باشد و دراین راستا باید تلاش کرد با مدیریت صحیح و هوشمندانه مشکلات را به حداقل رسانید.

 

 وی شهرستان بهارستان را بسیار مهاجر پذیر دانست و افزود: مهاجرت بی رویه ،رشد دانش آموزان ،تراکم بالای دانش آموزی،کمبود فضای آموزشی ونیروی انسانی واستقرارپایه دوازدهم ازمهم ترین  مسائل و چالش هایی است  که ناحیه2بهارستان با آن روبروست.

 

فولادوند ، با اشاه به کمبود 11 هزار و 500 معلم در سطح شهرستان های استان تهران  تصریح کرد: با برنامه ریزی دقیق و منسجم درساماندهی نیروی انسانی و استفاده از پتانسیل و ظرفیت های موجود باید تلاش نمود تا مهری با نشاط را برای دانش آموزان عزیز رقم زد.

درادامه این نشست حسین سنجری معاون پژوهش ، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گزارشی از وضعیت نیروی انسانی ودستورالعمل ساماندهی نیروی انسانی ارائه کرد.

به اشتراک بگذارید :