3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ ۰۹:۴۲:۳۱
کد مطلب:  652621
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
بازدید از حوزه امتحانی 169 سواد آموزی قیامدشت

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به همراه رئیس اداره سنجش و ارزشیابی و رئیس اداره مشارکت های سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از حوزه امتحانی 169 قیامدشت بازدید کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه یک ری؛ سعید شهریاری معاون سواد آموزی،اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  شهریاری در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر از دست اندر کاران برگزاری این آزمون گفت: امروزه یکی از شاخص های مهم توسعه در جوامع، میزان سواد آحاد آن جامعه است و پیشرفت و توسعه، رابطه مستقیم با میزان سواد و آگاهی مردم دارد.

وی ادامه داد: آنچه هدف آموزش و پرورش و سوادآموزی است، باسواد کردن همه افراد جامعه، حتی در سطح پایین است چنانچه به همین منظور در برنامه های کلان سواد آموزی دوره های مختلفی برای تحقق این مهم در نظر گرفته شده است.

شهریاری با اشاره  به دوره انتقال سواد آموزی ، تاکید کرد: این دوره جهت ارتقا سطح سواد افراد دانش آموخته در سوادآموزی و همچنین افراد باز مانده از تحصیل در دوره ابتدایی برگزار می گردد و وجود کیفیت در برگزاری آزمون پایانی در این دوره از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

به اشتراک بگذارید :