27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ ۰۶:۵۶:۲۱
کد مطلب:  652457
فرمانده ارشد قرارگاه شمال شرق نزاجا:
دستاوردهای دفاعی کشور،مرهون تلاش دست اندرکاران آموزش و پرورش است

امیر سرتیپ رضا آذریان در دیار با مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت :هر آنچه امروز در دستاوردهای علمی ،پژوهشی ،فناوری و دفاعی داریم مرهون تلاش های دست اندرکاران آموزش و پرورش است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی صبح امروز امیر سرتیپ دوم ستاد رضا آذریان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شمال شرق کشور به همراه جمعی از فرماندهان ارشد نظامی این قرار گاه با مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی دیدار و بر ضرورت توسعه روابط دوجانبه تاکید کردند.

قاسمعلی خدابنده مدیر کل آموزش و پرورش استان در این نشست صلابت ارتش جمهوری اسلامی ایران را مثال زدنی توصیف کرد و گفت :رشد چشمگیر علمی و دفاعی ارتش در سال های اخیر ملموس بوده است و امروز ارتش جمهوری اسلامی در جایگاه رفیعی قرار دارد.

وی ادامه داد :بی تردید اقتدار ارتش اقتدار نظام را به دنبال خواهد داشت و ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک ارتش مقتدر،صلح طلب و توانمند در جهان مطرح است.

امیر سرتیپ دوم رضا آذریان نیز در این دیدار با اشاره به نقش پر رنگ آموزش و پرورش در تربیت نسل ها اظهار کرد :نقش معلمین در پرورش فرزندان سرزمینمان نقشی مهم و حیاتی است و هر آنچه که امروز در دستاورد های علمی ،پژوهشی،فناوری و دفاعی در کشور بدست آورده ایم حاصل تلاش دست اندرکاران آموزش و پرورش است.

به اشتراک بگذارید :