28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ ۰۶:۵۳:۵۴
کد مطلب:  652434
رییس مجمع خیرین مدرسه یار کشور:
امروزه در مبحث مدرسه یاری با کمترین هزینه ها می توان بیشترین تاثیرات را داشت

نشست مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان های استان تهران با حضور ، رییس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور، رییس مجمع خیرین مدرسه یار کشور و مدیرکل آموزش و پروورش شهرستان های استان تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، افشار رییس مجمع خیرین مدرسه یار کشور گفت: بحث مدرسه یاری امروزه از مواردی است که باید به شکل ویژه تری از طرف خیرین به آن پرداخته شود ، چرا که خیلی از نیازهای ضروری و فوری مدارس را میتوان با هزینه های نه چندان سنگینی مرتفع نمود.

وی با اشاره به اینکه نقش مدرسه در تشویق و ترغیب خیرین بسیار موثر است تاکید کرد: مدیران مدارس به ویژه در مناطق محروم با آگاهی رساندن و بیان مشکلات این مدارس می توانند در تشویق خیرین به حمایت های لازم ،بسیار موثر باشند.

افشار ، نیازهای سخت افزاری ، نرم افزاری ، تجهیزات کمک آموزشی و تغذیه رایگان را از جمله نیازهای ضروری مدارس غیر برخودار دانست و افزود: با همت خیرین مدرسه ساز و هزینه های نه چندان سنگین می توان به آسانی نیازهای این مدارس را برآورده کرد و در شادی ، نشاط  و آموزش دانش آموزان نقشی موثر و تعیین کننده داشت .

رییس مجمع خیرین مدرسه یار کشور در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم این رویکرد مدرسه یاری نیز مورد توجه ویژه خیرین عزیز قرار گیرد و بتوانیم در راه اعتلای تعلیم و تربیت دانش آموزان گامهای ارزنده ای برداریم.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :