27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ ۰۸:۰۳:۱۶
کد مطلب:  650755
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در بازدید از دبیرخانه تحویل آثار مسابقات فرهنگی هنری کشور:
توجه جدی به کشف و شناسایی استعدادهای دانش آموزان

صبح امروز مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در همراهی با معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از دبیرخانه تحویل آثار مسابقات فرهنگی هنری کشور در کانون سمیه ناحیه یک ری بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به جایگاه و نقش ارزنده فعالیت های فرهنگی و هنری در رشد و توسعه مهارت در  دانش آموزان ، تاکید کرد: آموزش و پرورش باید از مسیر محفوظات محوری به سمت مهارت آموزی حرکت کند و در این راستا توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری در دانش آموزان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی فعالیت های هنری را یکی از اصلی ترین ارکان کشف و شناسایی استعدادهای دانش آموزان دانست و افزود: در رسیدن به جایگاه واقعی هنر در شهرستان های استان تهران تلاشهای بسیاری در حال انجام است که از جمله آنها می توان به احیای زنگ هنر در مدارس استان اشاره نمود.

فولادوند در ادامه با تاکید بر پرداختن به فعالیت های پر نشاط در مدارس ، تصریح کرد: دانش آموز سالم و با نشاط به عنوان سرمایه اصلی جامعه در آینده خواهد بود و از این رو بایدنسبت  به سلامت جسم و روان آنها بسیار حساس بود.

 مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دریافت آثار هنری درخشان و ارزنده از سوی دانش آموزان در این دوره از مسابقات ، خاطرنشان کرد: در داوری و به گزینی آثار از متخصصین در بالاترین سظح فنی استفاده خواهد گردید تا ارزش کار هنری دانش آموزان از میان نرود.

 

 

به اشتراک بگذارید :