26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ ۰۳:۵۲:۴۱
کد مطلب:  650449
مدیر کل امور زنان در افتتاحیه گردهمایی مدیران و مشاوران زن وزارت آموزش و پرورش در همدان:
به دنبال تحقق سهم سی درصدی زنان هستیم

مدیرکل امور زنان در افتتاحیه گردهمایی مدیران و مشاوران زن وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به بخشنامه دولت در مورد به‌کارگیری زنان در پست‌های مدیریتی گفت: به دنبال تحقق سهم سی‌درصدی زنان هستیم.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، گردهمایی کشوری مدیران و مشاوران زن وزارت آموزش‌وپرورش با حضور خانم‌ها شجایی معاون اسبق رییس جمهور، مینایی پور مدیرکل امور زنان وزارت آموزش‌وپرورش، داوودی مدیرکل دفتر امور زنان استانداری همدان، احمدی مشاور وزیر آموزش‌وپرورش در حقوق شهروندی، رشتچی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان زنجان و آقای پورداوود مدیرکل آموزش‌وپرورش استان همدان و دیگر مدعوین در حال برگزاری است.

 

فرحناز مینایی پور با اشاره به برنامه‌های دفتر امور زنان گفت: یکی از اهداف ما برای این دوره افزایش کمی تعداد مدیران زن در وزارت آموزش‌وپرورش است که با توجه به سخنان رهبری و دکتر روحانی تهیه‌شده است.

 

در ادامه وی آماری از سهم مدیریتی زنان در مراتب مختلف را ارائه کرد و گفت: خوشبختانه توانسته‌ایم در این دوره در برخی از مراتب توانسته‌ایم رشد خوبی داشته باشیم. ما تلاش می‌کنیم با تعریف دوره‌های آموزشی و بالا بردن توانایی‌های مدیریتی زنان راه را برای رسیدن به دستور رییس جمهور برای استفاده سی‌درصدی از زنان برای سطوح مختلف مدیریتی هموار کنیم.

 

مدیرکل امور زنان وزارت آموزش‌وپرورش: در حال حاضر 6 درصد از مدیران آموزش‌وپرورش زن هستند که آقای وزیر گفته‌اند در برنامه‌ای دوساله این سهم به بیست درصد خواهد رسید. تمام زنان باید تلاش کنند که این سهم به‌خوبی محقق شود.

به اشتراک بگذارید :