20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ ۱۱:۲۴:۱۰
کد مطلب:  649782
در جلسه مشترک هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان و هیات امنای دانشگاه استان خوزستان مطرح شد:
ایجاد مجموعه پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و رفاهی تخصصی دانشگاه فرهنگیان در شهرستان آبادان

در جلسه مشترک هیات رییسه دانشگاه فرهنگیان و هیات امنای دانشگاه استان خوزستان، مقرر شد مجموعه پژوهشی، آموزشی و فرهنگی و رفاهی تخصصی دانشگاه فرهنگیان در آبادان ایجاد شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان؛ در جلسه مشترک هیات رییسه دانشگاه فرهنگیان و هیات امنای استانی دانشگاه که 27 خرداد در استان خوزستان با حضور دکتر شریعتی  استاندار و دکتر خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان در استانداری خوزستان برگزارشد، مصوباتی بشرح ذیل به تصویب رسید:

1-تامین حداقل 40 هکتار زمین مناسب برای ایجاد دانشگاه جامع فرهنگیان استان.   
2-تامین خوابگاه برای دانشجومعلمان مجموعه حضرت فاطمه زهرا (س).
3-تشکیل کمیته ای ویژه برای حل مشکل مالکیت مجموعه حضرت رسول اکرم (ص).
4-ایجاد مجموعه پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و رفاهی تخصصی دانشگاه فرهنگیان استان خوزستان در شهرستان آبادان. 

بازدید از مراکز آموزشی، پردیس ها و مراکز و شرکت در جلسات تخصصی با حضور مسوولین و نمایندگان مردم استان خوزستان از دیگر برنامه های این سفر بود. 
همچنین به منظور بررسی شرایط و وضعیت ساختمان خوابگاهی پردیس حضرت فاطمه الزهرا (س) اهواز و ارائه راهکار برای حل مشکلات موجود، هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان با همراهی مسئولان استانی دانشگاه از ساختمان های آموزشی و رفاهی این پردیس بازدید کردند.

 در این بازدید مسئولان دانشگاه پس از تشکیل جلسه با تاکید بر تعاملات استانی مستمر و اهتمام مسئولان استان برای حل مشکلات رفاهی و خوابگاهی پردیس، در خصوص راهکارهایی ازجمله اجاره ساختمان خوابگاهی مناسب برای دانشجومعلمان و انتقال پردیس به یکی از شهرستان های استان  به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به اشتراک بگذارید :