20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ ۰۴:۴۴:۴۴
کد مطلب:  648307
ارزشیابی اجرای طرح نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان (نماد) در استان توسط ارزیابان کشوری

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان عبدالرضا رئیسی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: طرح نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان (نماد) با هدف استفاده حداکثری از توان و ظرفیت علمی، خدماتی، حمایتی، اجرایی، نظارتی و تأمینی دستگاه های مختلف و در راستای تحقق پیشگیری های رشدمدار و تکامل یکپارچه دانش آموزان در 12 مدرسه منتخب ناحیه 3 اصفهان و شهرستان فلاورجان با تحت پوشش قرار دادن 2730 دانش آموز در سال تحصیلی 97-96 اجرا شد.

رئیسی ضمن تقدیر و تشکر از همه دستگاه ها و نهاد های عضو ائتلاف نماد، افزود: نتیجه ارزیابی استان توسط خانم ها عسکریان و صفری نمایندگان تیم ارزیابی حوزه ملی نماد  بسیار مطلوب گزارش شد.

 بنا بر گزارش نمایندگان تیم ارزیابی؛ از فعالیت های برجسته و قابل تقدیر اجرای طرح در استان می توان به ابتکار و خلاقیت در اجرا ( برگزاری یادواره شهید نماد، برگزاری مراسمات افتتاحیه و اختتامیه طرح، مسابقات ورزشی جام نماد ویژه دهه فجر، تهیه تندیس و ...... )، جلب مشارکت حداکثری و هماهنگی مطلوب با دیگر سازمان ها و نهادها،وحدت رویه و انسجام مناسب درون و برون سازمانی در راستای اهداف و اجرای طرح اشاره  نمود.

 

به اشتراک بگذارید :