20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ ۰۷:۴۰:۲۱
کد مطلب:  646704
مدیر آموزش و پرورش قدس:
۲۲۹ نفر از دانش آموزان قدس در مسابقات فرهنگی هنری حائز رتبه استانی شدند

دانش آموزان شهرستان قدس 19 درصد رتبه های مسابقات فرهنگی هنری استان را به دست آوردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از قدس ،  ۲۲۹نفر از دانش آموزان این شهرستان در مسابقات فرهنگی هنری حائز رتبه استانی شدند.

محمدرضا بهمنش مدیر آموزش و پرورش قدس اعلام کرد : بر اساس نتایج اعلام شده توسط اداره فرهنگی هنری و اردویی استان ، ۲۲۹ نفر از دانش آموزان شهرستان قدس حائز رتبه های اول تا سوم مسابقات فرهنگی هنری استان شدند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس افزود : در بین این دانش آموزان ۸۷ نفر رتبه اول ، ۷۲ نفر رتبه دوم و ۷۰ نفر رتبه سوم در رشته های سرود ، نمایشنامه خوانی ، نمایش عروسکی ، هم نوازی ، تکنوازی، تک خوانی ، وبلاگ نویسی ، نقالی ، نقاشی و طراحی ، سفالگری ، نقش قالی ، قلم فلزی ، گلیم بافی ، خوشنویسی ، طراحی آرم و پوستر ، عکاسی ، پویا نمایی ، کاشی کاری و داستان نویسی و شعر را کسب نمودند .

 

وی تصریح کرد : با احتساب ۱۲۱۲ نفر رتبه برتر در کل استان این میزان حدود ۱۹درصد رتبه های استان را شامل می شود که بسیار چشمگیر است .

شایان ذکر است ۲۷ نفر از دانش آموزان دوره دوم متوسطه این شهرستان نیز پس از کسب رتبه برتر در استان به مرحله کشوری راه پیدا کردند که در تابستان 97 با دانش آموزان استان های دیگر به رقابت خواهند پرداخت.

به اشتراک بگذارید :