28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ ۰۴:۴۷:۴۱
کد مطلب:  645938
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
شورای عالی آموزش و پرورش رکن اصلی آموزش و پرورش در مسیر قانون مداری است

نشست کمیته راهبری شورایعالی آموزش و پرورش با حضور مدیرکل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن شورای شماره یک اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران عبدالرضا فولادوند مدیر کل  آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، با اشاره به اینکه شورایعالی آموزش و پرورش رکن اصلی و مرجع قانون گذار در آموزش و پرورش می باشد، تاکید کرد :  شورایعالی آموزش و پرورش ،مرجع اصلی تصمیم گیری و سکان دار مسیر حرکت آموزش و پرورش است .

فولادوند، ادامه داد :  تشکیل کمیته های راهبری شورایعالی آموزش و پرورش، مسئولین و متولیان آموزش و پرورش را  به سمت قانون مداری و اجتناب  از قانون گریزی هدایت می کند و این از ضروریات دستگاه تعلیم و تربیت است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، تصریح کرد: کمیته راهبری شورای عالی آموزش و پرورش با هدف اثربخش نمودن مصوبات ، انعکاس نقاط قوت و ضعف و چالشهای پیش رو و حصول اطمینان  از  اجرای مطلوب مصوبات در شهرستانهای استان تهران جلسات مستمری را  برگزار می کند.

 

در ادامه میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به  سیر تحولات شورایعالی  آموزش و پرورش تاکید کرد:هدف از تشکیل کمیته راهبری شورایعالی آموزش و پرورش  در استان تعیین  اهداف  و اثر بخش سازی مصوبات ارایه شده و کمک به تحقق اهداف پیش بینی شده است .

وی خاطرنشان کرد : انعکاس نقاط ضعف و قوت مصوبات ،حصول اطمینان در اجرای مطلوب مصوبات ، شناخت مشکلات و چالشهای اجرای مصوبات، کمک به اصلاح و بازنگری طرح ها، از اهداف اصلی تشکیل کمیته راهبری شورایعالی استان  می باشد .

 

           

 

 

به اشتراک بگذارید :