2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ ۰۵:۴۶:۱۶
کد مطلب:  643063
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
راهیابی دانش آموزان قرچکی به مسابقات جهانی مخترعین جوان

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از راهیابی چهاردانش آموز قرچکی به مسابقات جهانی مخترعین جوان درکشورهای کره جنوبی و کرواسی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به برگزاری این مسابقات در سیزدهم و جهاردهم اردیبهشت ماه  در دانشگاه تهران تاکید کرد:دانش آموزان علیرضاهاشمی از دبیرستان تیزهوشان شهیدبهشتی و مهدیه قاسم زاده،محدثه عظیمی وشقایق عمادی از دبیرستان نمونه دولتی ارشاد قرچک ،با کسب حداکثر امتیازات در بخش ابداعات و اختراعات دانش آموزی موفق به کسب مجوز حضور در مسابقات جهانی کره جنوبی و کرواسی شدند.

 

فولادوند ضمن تبریک به این دانش آموزان تصریح کرد: امیدواریم در مراحل بعدی این مسابقات که درسطح جهانی برگزار می شود،این دانش آموزان سخت کوش بتوانند نام وپرچم کشورعزیزمان را بربلندای قله های علم ودانش به اهتزاز درآورند.

 

گفتنی است ،مسابقات جهانی اختراعات در تاریخ 10تا12اگوست2018(19تا21مرداد97)در کشور کره جنوبی و در تاریخ18تا20اکتبر2018(26تا28مهرماه97) درکشور کرواسی زیر نظر فدراسیون جهانی اختراعات برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :