28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ ۰۳:۱۲:۴۹
کد مطلب:  642829
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در بازدید از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم:
آموزش و پرورش متولی آموزش عمومی قرآن در جامعه است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلی تهران بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران عبدالرضا فولادوند با اشاره به نقش قرآن در زندگی و پالایش روحی انسان گفت: باید از مبانی تربیتی قرآن مجید در فعالیت های مدارس بهره جست و دانش آموزان را با فرهنگ قرآنی انس داد.

وی با تاکید بر اینکه دانش آموزی که با قرآن انس و الفت گرفته باشد از بسیاری از خطرات به ویژه خطر آسیبهای اجتماعی در امان است ، تصریح کرد: فرزندان ما اگر در مسیر هدایت قرآن قرار گیرند ، دیگرافراد جامعه را نیز با خود به سعادت و سلامت رهنمون می کنند.

فولادوند با اشاره به اینکه وزارت آموزش و پرورش با 16 غرفه در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضوری فعال دارد ، تصریح کرد: فرشتگان آسمانی، مصباح الهدی،دارالقرآن ها، فعالیت های قرآنی عشایر ، فرهنگ توسعه اقامه نماز،فعالیت های قرآنی مدارس جامع تعلیمات اسلامی،قصه گویی قرآن ،کتابت نور باران،سمپاد و سازمان پژوهشی از جمله غرفه هایی است که بخش هایی از توانمندی های فرهنگیان و دانش آموزان را به نمایش گذاشته است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن کریم می تواند پیوندی قرآنی بین دانش آموزان و اولیای آنها برقرار نماید.

به اشتراک بگذارید :