22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ ۰۳:۰۹:۰۲
کد مطلب:  642815
قائم مقام سازمان دانش‌آموزی وزارت آموزش و پرورش خبر داد:
برپایی 1533 پایگاه تابستانی مدارس در سال 1397 و نحوه ثبت نام دانش آموزان در این پایگاه ها

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی وزارت آموزش و پرورش از برپایی 1533 پایگاه تابستانی در مدارس و نحوه ثبت نام دانش آموزان در این پایگاه ها در تابستان 1397 خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محمد روشنی قائم‌مقام سازمان دانش آموزی از برپایی 1533 پایگاه تابستانی با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و کسب مهارتهای تشکیلاتی، اجتماعی و عمومی دانش آموزان خبر داد.

 

وی در خصوص آموزش‌های صورت گرفته در این پایگاه‌ها گفت: سعی داریم در این مدت با استفاده از مربیان مجرب تشکیلاتی دانش‌آموزان را با مهارتهای عمومی و تشکیلاتی شامل: معرفتی، فرهنگی، خدماتی، اقتصادی، تربیت بدنی و مهارت امداد و نجات و اجتماعی و محیط زیستی آشنا کنیم.

 

روشنی زمان ثبت‌نام در این پایگاه‌ها را 10 تا 21 خرداد اعلام کرد و افزود: این پایگاه‌ها از اول تیرماه تا 31 مرداد ماه به مدت 8 هفته در مدارس منتخب که واجد شرایط ذکر شده در شیوه‌نامه هستند فعال بوده و برای دانش‌آموزان شرکت کننده در این کلاس‌ها گواهینامه دوره‌های مهارت تشکیلاتی صادر می‌شود.‌

 

وی در توضیح شهریه این کلاس‌ها گفت: شهریه این کلاس‌ها بر اساس تعرفه اعلام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش تعیین و ابلاغ شده است که هزینه مربوطه با مشارکت اولیاء دانش‌آموزان تأمین می‌شود.

به اشتراک بگذارید :