24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ ۰۷:۱۹:۴۸
کد مطلب:  641986
درخشش کم سابقه همکاران فرهنگی، دانش آموزان، دانشجو معلمان استان اصفهان در هشتمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی

خلیلی رئیس گروه بررسی محتوای آموزشی و پرورشی بیان نمود: بر اساس اعلام سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت متبوع در اولین مرحله اعلام نتایج هشتمین تولید محتوای الکترونیکی، 43 نفر از همکاران ، دانش آموزان و دانشجو معلمان برگزیده معرفی شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان خلیلی ضمن عرض تبریک بابت این افتخار بزرگ به برگزیدگان ، از تلاشها و زحمات مدیر کل محترم، اعضای محترم شورای معاونین به ویژه زحمات ارزشمند معاون محترم پژوهش و برنامه ریزی جناب آقای دکتر پناهی، روسای محترم ادارات نواحی و مناطق ، روسای ادارات داخلی اداره کل و رابطین محتوای ادارت نواحی و مناطق قدرانی به عمل آورد.

وی در ادامه اظهار کرد : نتایج نهایی و استانی به زودی از طریق بخشنامه اعلام خواهد شد.

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

گروه

منطقه/ناحیه

1

الهام خسرویان

دانش آموزان

باغبادران

2

امیر حسین کوشا کریمی

دانش آموزان

ناحیه1

3

امیر عباس چراغی

دانش آموزان

باغبادران

4

حامد نوروزی

دانش آموزان

ناحیه4

5

حمید اخوان - محمد رضا رضاییان-محمد شریفی 

دانش آموزان

خمینی شهر

6

رضا جلالی - مهدی شاهمرادی

دانش آموزان

ناحیه4

7

سارا پرورش- زهرا دخت رحمتی

دانش آموزان

ناحیه2

8

سارا محلوجی

دانش آموزان

ناحیه4

9

سید پرهام میر طلایی- سهیل صدری

دانش آموزان

شهرضا

10

علی خلیلی

دانش آموزان

نجف آباد

11

مبینا  سلیمانی

دانش آموزان

فولادشهر

12

محمد جواد چراغی

دانش آموزان

باغبادران

13

یوسف ایرانپور -قرآنی

دانش آموزان

مبارکه

14

الهه جمشیدی -بهار صادقی-

دانش آموزان

جرقوعه علیا

15

امیر محمد جمالی -سید مهدی معرف- امید محسنیان

دانش آموزان

گلپایگان

16

زهرا  باغبانزاده آرانی

دانش آموزان

آران و بیدگل

17

زهرا  توکلی(محمد رضا)  -  زهرا توکلی (محمد تقی )

دانش آموزان

پیربکران

18

سحر حاجی سلطانی

دانش آموزان

نطنز

19

فاطمه رفیع

دانش آموزان

خور و بیابانک

20

ملیکا عباسی و گروهش

دانش آموزان

فولادشهر

21

مهدی کیما سی

دانش آموزان

خوانسار

22

نیما آدم زاده- سید ابوالفضل زراعتی- امیر حسین جوادی

دانش آموزان

ناحیه4

23

احمد رضا معصومی دهقی

فرهنگیان

ناحیه1

24

ام البنین حاجی غیاثیان -

فرهنگیان

آران و بیدگل

25

پروانه میرزایی- اشرف باقری

فرهنگیان

فولادشهر

26

پروین نصیران-راضیه کمرانی-

فرهنگیان

نجف آباد

28

زهرا  معمارزاده

فرهنگیان

خمینی شهر

29

سید  مهدی آل داود

فرهنگیان

خور و بیابانک

30

طیبه قادری

فرهنگیان

ناحیه4

31

عباس  صادقی

فرهنگیان

ناحیه6

32

علی کارگری-رضا لایقی- محمد حسین نصوحی

فرهنگیان

مبارکه

33

فرزانه ملکان-مینا عباسیان-اکرم باقری-نجمه حیدری

فرهنگیان

ناحیه5

34

لیلا عربلو

فرهنگیان

ناحیه2

35

محمد رضا عباسی- سعید رمضانی-مهدی الماسی

فرهنگیان

کوهپایه

36

محمد صادق  دهقانی

فرهنگیان

کوهپایه

37

مرجان عینی

فرهنگیان

ناحیه1

38

منصوره سعید فر

فرهنگیان

باغبادران

39

حامد محمود زاده -زهرا رهنما-

دانشجو

اردستان

40

مرضیه حسین خانی

دانشجو

چادگان

41

سید مهدیه امیر شاه کرمی

دانشجو

ناحیه4

42

شکیبا  شفیعی

دانشجو

جرقوعه سفلی

43

مجتبی شفیعی- غلام شفیعی- فاطمه نیکبخت

دانشجو

جرقوعه سفلی

به اشتراک بگذارید :