26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ ۰۵:۱۳:۰۶
کد مطلب:  641855
مدیر آموزش و پرورش قدس :
برگزاری کمیته ساماندهی نیروی انسانی

جلسه کمیته ساماندهی نیروی انسانی قدس با حضور مدیر آموزش و پرورش قدس در سالن شورای این شهرستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از قدس ، محمد رضا بهمنش مدیر آموزش و پرورش قدس در این باره گفت : در راستای ساماندهی و برنامه ریزی مطلوب نیروی انسانی شهرستان ، کمیته ساماندهی نیروها با حضور شورای معاونین ، مسئولین دوره های تحصیلی و برخی از مسئولین دوایر در سالن شورای آموزش و پرورش تشکیل گردید.

 

محمدرضا بهمنش با اعلام اینکه امسال نیز در حوزه ساماندهی کار سختی در پیش داریم افزود : با تلاش ، تجربه و مدیریت درست منابع انسانی باید بتوانیم از این مرحله حساس با موفقیت عبور کنیم.

 

وی با اشاره به کمبود و نیاز به نیروی انسانی در قدس تاکید کرد: باید با دقت کامل نسبت به استخراج آمار و ارقام مربوطه اقدام و پیش بینی های لازم را در این خصوص انجام داد.

 

بهمنش در پایان یادآور شد : ساماندهی نیروی انسانی سال تحصیلی 98-97 از ماه ها قبل با تشکیل کمیته های ساماندهی فضای آموزشی ، کمیته انتصابات و ساماندهی نیروی انسانی کار خود را آغاز نموده است.

 

شایان ذکر است ، در این جلسه ، آخرین وضعیت نیروی انسانی منطقه ، نیروهای انتقالی ، بازنشستگان و برخی از مسائل حوزه ساماندهی مورد بررسی و تبادل نظر  قرار گرفته و مصوباتی اتخاذ شد.

به اشتراک بگذارید :