3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ ۱۹:۲۹:۳۸
کد مطلب:  641633
رییس ارزیابی و عمکرد پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان :
لزوم رعایت دستورات و مقررات در خصوص ثبت نام

عسگری: رعایت دستورات و مقررات در خصوص ثبت نام، تکریم ارباب رجوع ، محدودیت های منطقه ای مدارس ، تنظیم فرم ها ، رعایت عدالت در محدوده ها از جمله مواردی است که طی جلساتی که با روسای 6 ناحیه داشتیم مورد بررسی قرار گرفت و به همین خاطر تیم نظارتی را برای ثبت نام ها آماده کرده ایم و منتظر ابلاغیه وزارت آموزش و پرورش هستیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان عسگری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در طی سالهای گذشته آسیب های جدی از جمله کمبود فضاهای آموزشی و کمبود نیروی انسانی داشتیم که توانستیم با تمهیدات لازم از این چالش ها بگذریم.

وی ادامه داد: رعایت دستورات و مقررات در خصوص ثبت نام، تکریم ارباب رجوع ، محدودیت های منطقه ای مدارس ، تنظیم فرم ها ، رعایت عدالت در محدوده ها از جمله مواردی است که طی جلساتی که با روسای 6 ناحیه داشتیم مورد بررسی قرار گرفت و به همین خاطر تیم نظارتی را برای ثبت نام ها آماده کرده ایم و منتظر ابلاغیه وزارت آموزش و پرورش هستیم.

رییس ارزیابی و عمکرد پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ادامه داد: فرهنگسازی در امر مشارکت مردم با مدارس امر مهمی است و به همین خاطر ما باید انجمن اولیا و مربیان فعالتری داشته باشیم.

وی ادامه داد: هر چه مردم بتوانند کمک های بیشتری را به مدارس بکنند فعالیت های فرهنگی اجتماعی مدارس هم رشد خواهد داشت و بدون کمک مردم نمی توانیم به اهداف تعیین شده در سند تحول برسیم.

عسگری در پایان تاکید کرد: هیچ ثبت نامی در غیر از محدوده انجام نمی شود.

 

به اشتراک بگذارید :