16 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ ۰۸:۵۲:۳۷
کد مطلب:  641483
با حضور اعضاء:
اولین جلسه شورای پروژه مهر شهرستان ایجرود برگزار شد

اولین جلسه شورای پروژه مهر شهرستان ایجرود برگزار شد.

به گزارش اداره آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از ایجرود ، اولین جلسه  ستاد ثبت نام  این شهرستان  با حضور اعضای شورا در محل سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد .

داود بهرامی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایجرود، با تاکید بر اجرای دقیق دستورالعمل ثبت نام در مدارس  گفت : اطلاع رسانی شفاف به اولیا و دانش آموزان در خصوص ضوابط ثبت نام دانش آموزی در مقاطع تحصیلی سه گانه از سوی مدیران مدارس انجام پذیرد.

بهرامی همچنین نسبت به تدوین جدول زمان بندی بازدید از روند ثبت نام دانش آموزان ، حوزه بندی روستا های تحت پوشش مدارس شبانه روزی و ارسال به موقع بخشنامه ثبت نام تاکید کرد.

وی در ادامه به پاسخگویی اقناعی به همکاران در خصوص نقل و انتقالات از سوی کارشناسان ذیربط تاکید نمود و احصای  آمار دقیق نیروی انسانی مورد نیاز در هرسه مقطع تحصیلی و همچنین ارزیابی عملکرد مدیران مدارس در پایان سال تحصیلی را خواستار شد .

پیگیری امورات مربوط به کتب درسی دانش آموزان ، ثبت نام حداکثری  نوآموزان در مراکز  پیش دبستانی، جمع بندی امتیازات فضلی همکاران ، بررسی مجدد فضا های آموزشی در دوره دوم متوسطه و ابتدایی، پایش مدرک تحصیلی سواد آموزان نهضت سواد آموزی و تسویه حساب مالی مدارس از اهم موضوعات طرح شده در این جلسه بود .

به اشتراک بگذارید :