16 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ ۰۸:۴۸:۵۱
کد مطلب:  641478
رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود :
مدیران مدارس دژهای مستحکم تعلیم و تربیت هستند

رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود در جلسه مدیران این منطقه گفت:مدیران مدارس دژهای مستحکم تعلیم و تربیت هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از بزینه رود، در راستای تبیین برنامه های پروژه مهر جلسه مدیران این منطقه تشکیل شد.

محمدرضا زنگنه، رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود در این جلسه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین در جلسه، مدیران را دژهای مستحکم تعلیم و تربیت خواند وگفت: برای آن که بتوانیم برنامه های پروژه مهر را با کیفیت برگزار کنیم نیازمند همکاری مدیران هستیم تا از این طریق بتوانیم به سمت وضعیت موجود حرکت نماییم.

وی افزود: در این ایام حساس مدیران مدارس با همکاری مدیران باید به تبیین هدایت تحصیلی در سطح مدارس متوسطه بپردازند و با جدیت تمام اقدام به شناسایی و ثبت نام دانش آموزان نمایند.

غلامرضا خدابنده لو، معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود نیز در ادامه جلسه با مهم دانستن وظایف آموزش وپرورش در سطح مختلف گفت: آموزش وپرورش در کنار نقش تعلیم و تربیتی خود، به عنوان یک نظام ساختارمند درصدد انتقال فرهنگ جامعه از نسلی به نسل دیگر می باشد و برای انتقال باکیفیت و بهتر این امر باید اقدامات جدی در سطح وسیع صورت پذیرد.

وی در ادامه سخنان خود به تشریح الگوی "لندشیر" در انتقال فرهنگ پرداخت و گفت: برای آنکه انتقال فرهنگ در دنیای نوین به نحو احسن صورت پذیرد، نیازمند همکاری صدا وسیما و سایر نهادهای ذینفع هستیم و آموزش وپرورش بدون همکاری این نهاد توانایی کاملی در جهت انجام این امر نخواهد داشت.

احمدکردلو، معاون آموزشی اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود نیز در ادامه جلسه به تشریح برنامه های مختلف حوزه آموزش پرداخت و گفت: مدیران مدارس باید همپای معلمان و کارشناسان اداری برای تحقق اهداف آموزشی تلاش کنند و این امر وظیفه آنان را دوچنان می کند.

وی افزود: مدیران منطقه بزینه رود به صورت جهادی در تلاشند تا اموزش وپرورش این منطقه به اهداف متعالی خود دست یابد.

حسین خانی، معاون پرورشی اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود نیز با اشاره به ضرورت برنامه ریزی  برای طرح هجرت و اوقات فراغت برای دانش آموزان گفت: با توجه به اینکه به تعطیلات تابستانی وارد می شویم و دانش اموزان نیاز دارند در قالب برنامه های مختلف به غنی سازی اوقات فراغت خود مبادرت نمایند، مدیران مدارس باید به شناسایی وججذب دانش اموزان علاقمند به این حوزه مبادرت نمایند.

 

به اشتراک بگذارید :