23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ ۰۸:۲۴:۱۲
کد مطلب:  641456
مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم دره در بازدید از حوزه های امتحانات نهایی:
حفظ آرامش دانش آموزان، اصلی ترین شرط در برگزاری امتحانات می باشد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم دره در بازدید از حوزه های امتحانات نهایی گفت: حفظ آرامش دانش آموزان، اصلی ترین شرط در برگزاری امتحانات می باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از خرم دره، لعیا جعفری مدیر آموزش و پرورش این شهرستان با حضور در دو حوزه امتحان نهایی خواهران و برادران از نزدیک در جریان نحوه برگزاری امتحانات قرار گرفت و مسائل و مشکلات موجود را مورد ارزیابی قرار داد.

جعفری پس از بازدید و نظارت بر نحوه برگزاری امتحان و بررسی امکانات حوزه های امتحانی از زحمات و تلاش های کلیه عوامل اجرایی برگزاری امتحانات تقدیر و تشکر نمود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم دره در حاشیه این بازدید و در گفتگو با کارشناس روابط عمومی حفظ آرامش دانش آموزان را اصلی ترین شرط در برگزاری امتحانات معرفی نمود و گفت:تمام تلاش همکارانمان در مدیریت آموزش و پرورش، مدارس و حوزه های امتحانی این است که امتحانات درکمال آرامش برگزار گردد و دانش آموزان عزیز بدون کوچک ترین دغدغه ونگرانی در جلسات امتحان حضور یابند.

شایان ذکر است  امتحانات نهایی در شهرستان خرم دره در دو حوزه امتحانی خواهران و برادران برای بیش از 300 دانش آموز دوره سوم متوسطه و مقطع پیش دانشگاهی  برگزار می گردد.

به اشتراک بگذارید :