25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ ۰۸:۱۱:۲۸
کد مطلب:  641430
رییس اداره استعدادهای درخشان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
نشست تخصصی کمیته برگزاری جشنواره جوان خوارزمی

نشست تخصصی کمیته برگزاری جشنواره جوان خوارزمی صبح امروز با حضور معاون پژوهش،برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در دفتر این معاونت برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بهروز مهری رییس اداره استعدادهای درخشان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: جشنواره خوارزمی ماهیتا پژوهشی است و ما باید این نگاه پژوهشی و ایده پردازانه را در دانش آموزان تقویت کنیم.

وی با اشاره به اینکه مدرسه ای که کارهای علمی دانش آموزان را مورد توجه قرار دهد در شرایط بسیار ایده آل تری به سر می برد، تاکید کرد: باید با ایجاد انگیزه و برگزاری نمایشگاه های توانمندی های دانش آموزان در سطح استان ، آنها را در مسیر این حرکت علمی و عملی قرار داد.

مهری با تاکید بر اینکه شهرستان های استان تهران از ظرفیت بالایی در این راستا برخوردار است ، تصریح کرد: در سال گذشته 269 طرح در سطح استان جمع آوری گردید که از میان آنها 163 طرح به مرحله استانی راه یافت .

رییس اداره استعدادهای درخشان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: دانش آموزان عزیز می توانند آثار خود را تا پایان خردادماه 1397 به دبیرخانه مرکز استعدادهای درخشان فرزانگان حضرت زینب (س) واقع در ناحیه 2 ری ارسال نمایند.

 

به اشتراک بگذارید :