20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ ۰۶:۵۱:۳۲
کد مطلب:  640598
رئیس اداره مدارس غیر دولتی و مشارکتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری کارگاه آموزشی استانی ناظرین ویژه مدارس و مراکز غیر دولتی

کارگاه آموزشی استانی ناظرین ویژه مدارس و مراکز غیر دولتی با حضور مسئولین استان و جمعی از ناظرین ویژه مدارس و مراکز غیر دولتی مناطق شهرستان های استان تهران در مجتمع آموزشی فرهنگی آیت اله غیوری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ؛ محمد رضا احمدوندرئیس اداره مدارس غیر دولتی و مشارکتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت : این کارگاه آموزشی با هدف ابلاغ سیاست های استانی، تبیین شیوه نامه نظارت و رهبری و تشریح مباحث حراستی و گزینشی برگزار شد .

وی با تاکید بر اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی تصریح کرد: طرح های نظارتی در مدارس و مراکز غیر دولتی به شکل جدی دنبال می شود و ناظرین با آگاهی و شناخت لازم مسائل آموزشی و تربیتی مدارس را دنبال می کنند.

احمدوند، هدف از نظارت را تقویت کیفی فعالیت های آموزشی و پرورشی و امور جاری بخش غیر دولتی دانست و افزود: حضور ناظرین در مدارس و مراکز به عنوان راهبر و تسهیل کننده در راستای تحقق شعار اداره مشارکت ها با عنوان حمایت ، هدایت و نظارت است.

 

 

گفتنی است این کارگاه  با حضورمعاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، رئیس اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مدیر هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،برگزار شد.

   

 

 

به اشتراک بگذارید :