28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ ۰۳:۴۵:۲۷
کد مطلب:  640283
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
طنین شکرگزاری دانش آموزان پایه سوم دبستان شهرستان های استان تهران در مصلی تهران

آیین شکرگزاری برنامه ارتقا آموزش قرآن کریم در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلی تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، آیین شکرگزاری برنامه ارتقا آموزش قرآن کریم  عصر دیروز با حضور معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلی تهران برگزار شد.

محمد احسانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: دانش آموزان دختر پایه سوم ابتدایی ناحیه 2ری با حضور در مصلی تهران آیین شکرگزاری یادگیری قرآن کریم را برگزار کردند.

وی با اشاره به ماه مبارک رمضان که فرصت مناسبی برای انس با قرآن کریم است، تاکید کرد:یادگیری روخوانی قرآن کریم ،دروازه ورود به معارف عمیق انسانی و اسلامی است .

احسانی ،با تاکید بر اینکه تاسی از آموزه های قرآن کریم،مسیر رشد و تعالی انسان  را تضمین می کند ، تصریح کرد:انس هر چه بیشتر دانش آموزان و اولیای آنها با قرآن موجبات آسایش ، آرامش و تزکیه نفس را در آنها  فراهم می کند.

گفتنی است ،دانش آموزان پایه سوم مناطق 21گانه شهرستان های تهران همه ساله به شکرانه یادگیری رو خوانی قرآن کریم ،آخر سال تحصیلی را با جشن شکرگزاری به پایان می رسانند.

به اشتراک بگذارید :