28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ ۰۳:۰۶:۰۵
کد مطلب:  640216
انتشار شماره 569 نشریه «نگاه» ‌وزارت آموزش‌وپرورش

شماره 569 نشریه «نگاه» وزارت آموزش‌وپرورش با موضوع روابط عمومی در مسیر تغییر الگوی ارتباطی منتشر شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، شماره 569 نشریه خبری، تحلیلی و آموزشی «نگاه» ‌با موضوع «روابط عمومی در مسیر تغییر الگوی ارتباطی» هم‌زمان با روز روابط عمومی در 64 صفحه در دسترس مخاطبان قرار گرفت. این شماره به‌صورت اختصاصی به موضوع روابط عمومی‌ها پرداخته است و در چهار پرونده؛‌ روابط عمومی از نگاه خبرگان، روابط عمومی از نگاه رسانه، روابط عمومی از نگاه استان‌ها و روابط عمومی آموزش‌وپرورش منتشرشده است.

 

وزیر آموزش‌وپرورش، سید محمد بطحایی در یک یادداشت اختصاصی برخی از نکات و انتظارات در ارتباط با روابط عمومی را به رشته تحریر درآورده است و همچنین در یادداشتی مرتضی نظری، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی به تبیین برخی استراتژی‌ها در مورد روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش پرداخته است.

 

در پرونده اول این نشریه؛ با عنوان روابط عمومی از نگاه خبرگان، با برخی چهره‌های حوزه روابط عمومی مصاحبه‌هایی انجام شده ازجمله میرزابابا مطهری‌نژاد؛ رئیس انجمن روابط عمومی ایران، مجید رضاییان؛ اولین سردبیر و بنیان‌گذار روزنامه ایران و مشاور رسانه‌های داخلی و یادداشت‌هایی از آموزگاران و کنشگران صنفی در مورد نگاه مخاطبان و انتظارات آن‌ها از روابط عمومی آموزش‌وپرورش را می‌خوانید.

 

در پرونده دوم؛ با عنوان روابط عمومی از نگاه رسانه، یادداشت‌هایی از دبیران سرویس اجتماعی و آموزش خبرگزاری‌ها در موضوع مهم‌ترین سوژه خبری سال گذشته آموزش‌وپرورش و نیز نوشته هایی از اعضای تشکل‌های آموزش‌وپرورش در موضوع تشکل‌های معلمی ، خواهید خواند.

 

در پرونده سوم، با عنوان روابط عمومی از نگاه استان‌ها با تاریخچه تغییر و تحولات سازمانی روابط عمومی آموزش‌وپرورش و نیز نگاه مدیران روابط عمومی ادارات کل استان‌های وزارت آموزش‌وپرورش آشنا خواهید شد.

 

در پرونده چهارم، با عنوان روابط عمومی آموزش‌وپرورش، با برخی مدیران اسبق مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی مصاحبه‌هایی انجام‌شده است و کارکنان ستادی و مرکز روابط عمومی به برخی خاطرات کاری و یا مسائل مهم و مرتبط به روابط عمومی‌ها اشاره‌کرده‌اند و مصاحبه‌ای با نجات بهرامی معاون رسانه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی در مورد تغییر و تحولاتی که در این مرکز از ابتدای آغاز به کار دولت دوازدهم و وزارت سید محمد بطحایی صورت گرفته است را خواهید خواند.

 

این شماره از نشریه نگاه به‌صورت آنلاین در آدرس Negah.medu.ir در دسترس است.

به اشتراک بگذارید :