26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ ۰۴:۴۹:۲۰
کد مطلب:  637634
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در بهارستان:
ساماندهی نیروی انسانی مهمترین برنامه پروژه مهر است

جلسه کمیته برنامه ریزی آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،عصر دیروز در ناحیه 1 بهارستان تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه یک بهارستان ، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران در این نشست با تاکید بر هماهنگی، برنامه ریزی دقیق و تمهید مقدمات برای سال تحصیلی جدید در ابعاد مختلف به ویژه ساماندهی نیروی انسانی ، اظهار داشت: ساماندهی فضا و تجهیزات، ثبت نام به موقع دانش آموزان و آماده سازی مدارس برای شروع یک سال تحصیلی با نشاط از جمله برنامه های اصلی پروژه مهر است.

 

وی، برنامه ریزی دقیق ، جامع و واقع بینانه را در سایه استخراج آمارهای واقعی دانست وافزود: معاونین و کارشناسان با مطالعه عمیق شیوه نامه ساماندهی نیروی انسانی ، ارایه نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده  باید در فراهم نمودن شرایطی مطلوب جهت آغاز سال تحصیلی جدید تلاش کنند.

 

فولادوند در پایان خاطرنشان کرد: ‌بررسی درخواست بازنشستگی همکاران محترم فرهنگی و‌نقل و انتقال معلمین از دیگر محورهایی است که از حساسیت بالا ، نظارت و مدیریت جامعی باید برخوردار باشد.

به اشتراک بگذارید :