19 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ ۰۶:۳۵:۱۴
کد مطلب:  637074
رییس اداره ی اطلاع رسانی و روابط عمومی استان در ماهنشان:
آموزش و پرورش ، پاسخ گو ترین دستگاه است

رییس اداره ی اطلاع رسانی و روابط عمومی استان در مراسم گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی در ماهنشان گفت:آموزش و پرورش ، پاسخ گو ترین دستگاه است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از ماهنشان، مراسم گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی (27 اردیبهشت تا 2 خرداد) با حضور رهبر طوماری و پرویز اجلّی رئیس و کارشناس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان در جمع مدیران مدارس ماهنشان برگزار شد.

رهبر طوماری در این گردهمایی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و تقدیر از مدیران مدارس و رابطین اطلاع رسانی، گفت: جامعه امروز، جامعه اطلاعاتی است و طبق افکارسنجی های صورت گرفته، آموزش و پرورش پاسخگوترین دستگاه است.

وی با اشاره به درگیری روابط عمومی با تمامی خانواده ها، روابط عمومی را ششمین شغل پر استرس جهان خواند و تاکید کرد: شیرین ترین و صمیمی ترین اتاق در ادارت می بایست اتاق روابط عمومی باشد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، تکریم شان و شخصیت مقام معلم و صمیمی کردن فضای صنفی معلمان را دو رویکرد اساسی این اداره خواند.

طوماری تغییر رویکرد اطلاع رسانی آموزش و پرورش به سمت معلم محوری و دانش آموز محوری را از جمله اهداف محوری این اداره در سال جاری خواند و گفت: ابزارهای اطلاع رسانی ادارات بایستی از یک طرف بازتاب دهنده عملکرد مدیران و از طرف دیگر انعکاس دهنده ایثارگری ها و توانمندی های معلمان و دانش آموزان باشند.

وی همچنین از راه اندازی کانال دانش آموز (کانال اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان) در پیام رسان های داخلی و مشخصا پیام رسان ایتا به نشانی  https://eitaa.com/zn_danesh خبر داد و تمامی فرهنگیان، اولیا و دانش آموزان را جهت اطلاع از اخبار آموزش و پرورش، به عضویت در آن فراخواند.

گفتنی است در ابتدای این نشست نادرمحمد حیدری مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان نیز ضمن خیر مقدم، از اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، گفت و بر لزوم برنامه ریزی جهت مدیریت افکار تاکید کرد.

در پایان این نشست مدیران و راهبران آموزشی مدارس به بحث و تبادل نظر پرداخته و از زحمات رابطین اطلاع رسانی آموزش و پرورش شهرستان با اهدای لوح، تقدیر بعمل آمد.

به اشتراک بگذارید :