18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ ۰۳:۰۸:۴۱
کد مطلب:  635099
در آستانه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی صورت گرفت؛
افتتاح فاز دوم استودیو الفبا و پرتال تحلیلی نگاه با حضور وزیر آموزش و پرورش

در آستانه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، فاز دوم استودیو الفبا مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی با حضور وزیر آموزش و پرورش به بهره برداری رسید.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، پیش از ظهر امروز و در آستانه روز جهانی ارتباطات، سیدمحمدبطحایی با حضور در مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی، فاز دوم استودیو الفبا را افتتاح و از سایت تحلیلی نگاه رونمایی کرد.این سایت با هدف فراهم آوردن فضایی برای درج تحلیل های مرتبط با حوزه آموزش و پرورش طراحی شده است.

 

براساس این گزارش؛ فاز اول استودیو الفبا از چند ماه قبل با هدف تقویت تعامل آموزش و پرورش با رسانه ها و پاسخ گویی مسئولین به مطالبات و شفاف سازی راه اندازی شد و دراین مدت صاحب نظران تربیتی، نمایندگان مجلس و معاونین و مدیران حوزه ستادی و هم چنین معلمان و دانش آموزان از نقاط مختلف کشور در برنامه های گوناگون استودیو حضور یافتند.

 

شایان ذکر است در این برنامه، وزیر آموزش و پرورش ضمن تبریک روز روابط عمومی به کارکنان این حوزه، به ایراد سخنرانی درخصوص جایگاه روابط عمومی، پرداخت و سپس معاونین مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی گزارشی از فعالیت های حوزه خود را ارائه نمودند.

به اشتراک بگذارید :