18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ ۰۳:۱۳:۱۸
کد مطلب:  634272
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی در بازدید از روابط عمومی؛
پویایی، تحرک، حضور و اقدام به موقع از ویژگی های روابط عمومی با مدیریت جدید است

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت های خانواده وزارت آموزش و پرورش ،گفت: پویایی، تحرک، حضور و اقدام به موقع از ویژگی های روابط عمومی با مدیریت جدید است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، پیش از ظهر امروز مجتبی زینی وند در بازدید از مرکزاطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، که در آستانه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی صورت گرفت با تبریک روز روابط عمومی به همکاران، رئیس مرکز و تیم اطلاع رسانی را جوان، پرتلاش و پرتحرک توصیف و اظهار کرد: از آغاز دولت دوازدهم و تغییر مدیریت، در روابط عمومی شاهد یک پویایی در عرصه پوشش خبری و انعکاس اطلاعات هستیم و حضور پررنگ آن را در همه برنامه های آموزش و پرورش مشاهده می کنیم.

 

زینی وند گفت: شاهد رضایت حوزه های مختلف وزارتخانه از عملکرد روابط عمومی هستیم و همگی به پویایی، تحرک و افزایش سرعت اطلاع رسانی در ماه های اخیر اذعان دارند.

 

وی تصریح کرد: با برنامه ریزی خوب و مناسبی که مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی انجام داده است، خوشبختانه شاهد شفاف سازی عملکرد آموزش و پرورش هستیم و موضع گیری های آن درخصوص مسائل مختلف به موقع، به جا و بخردانه صورت گرفته است.

 

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی خاطرنشان کرد: در ماه های اخیر در هر حوزه ای از وزارتخانه اگر موضوعی، مشکلی و یا سوء تفاهمی پیش می آمد، حضور و اقدام به موقع روابط عمومی مشکل را حل و فصل می کرد.

 

وی استودیو الفبا را طرحی بدیع و زیبا برشمرد و اظهار کرد: فضای گفت و گو برای مسئولین شخصیت های علمی و حتی منتقدان و صاحب نظران تعلیم وتربیت و نمایندگان مجلس در این استودیو فراهم شده تا دلسوزان تعلیم وتربیت به ارائه ایده ها و نظرات خود بپردازند.

به اشتراک بگذارید :