16 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ ۰۷:۵۰:۵۶
کد مطلب:  633976
به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی صورت گرفت:
تجلیل از کارشناس روابط عمومی اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود

به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، از مهدی جهانگیری کارشناس روابط عمومی اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود تجلیل گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و ورابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از بزینه رود، به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی طی مراسمی از زحمات مهدی جهانگیری کارشناس روابط عمومی اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود تجلیل شد.

محمدرضا زنگنه، رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات کارشناس روابط عمومی این اداره وتبریک روز روابط عمومی وارتباطات گفت: روابط عمومی هرسازمانی به منزله زبان گویای آن سازمان است.

وی افزود: هرچه روابط عمومی پویا باشد این پویایی باعث حرکت رو به رشد آن سازمان خواهد شد.

غلامرضا خدابنده لو، معاون پشتیبانی وتوسعه مدیریت اداره آموزش وپرورش منطق بزینه رود نیز با پراهمیت دانستن وظایف روابط عمومی ها گفت: اگر حوزه روابط عمومی یک اداره نتواند وظایفش را به نحو احسن انجام دهد آن اداره با مشکلاتی روبرو خواهد شد که منجر به برهم خوردن نظم سیستماتیک خواهد شد.

حسین خانی، معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود نیز در ادامه جلسه با حساس خواندن واحد روابط عمومی گفت: واحد روابط عمومی ادارات و سازمان ها پستی حساس است که اشتباه در آن می تواند عواقب ناخوشایندی برای سازمان یا اداره درپی داشته باشد که به وجود آمدن چنین مشکلاتی نظم سازمانی را برهم می زند،بنابراین افرادی که دراین پست مشغول هستند باید دقت بیشتری داشته باشند.

وی ادامه داد: داشتن تعاملات سازنده با بخش های مختلف سازمان که توسط حوزه روابط عمومی انجام می شود، باعث ایجاد توازن و شناسایی مشکلات می گردد.

در پایان جلسه با اهدای لوح و هدیه به رسم یادبود از زحمات کارشناس روابط عمومی اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود تقدیر شد.

به اشتراک بگذارید :