13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ ۰۷:۴۸:۴۴
کد مطلب:  633966
بازدید رئیس و اعضای هیات علمی پردیس شهید بهشتی استان زنجان از مدارس منطقه انگوران

رئیس و اعضای هیات علمی پردیس شهید بهشتی استان زنجان از مدارس منطقه انگوران بازدید کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از انگوران، احمدی رئیس پردیس شهید بهشتی زنجان به همراه مدیر گروه علوم تربیتی و تعدادی از اعضای هیات علمی پردیس در منطقه انگوران حضور یافت.

وی در دیدار با بهرامی رئیس اداره اموزش و پرورش منطقه انگوران ابراز داشت، تعامل سازنده با ادارات آموزش و پرورش مناطق از اهداف پردیس است و اطلاع یافتن از کم و کیف فعالیت فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان می تواند در ارتقاء سطح آموزشی دانشجو معلمان موثر باشد.

بهرامی نیز در این دیدار ضمن خیر مقدم گویی به اساتید، حضور و بازدید آنان را از مدارس منطقه مغتنم شمرد و ابراز امیدواری کرد:این دیدار و بازدید ها بتواند در افزایش دانش های علمی و مهارتی دانشجو معلمان موثر باشد.

در ادامه رئیس و اساتید دانشگاه فرهنگیان با حضور در تعدادی از مدارس شهری و روستایی با نو معلمان فارغ التحصیل شده از پردیس به تبادل نظر پرداختند و راهکار های افزایش دانش های حرفه ای متناسب با شرایط حاکم بر مدارس منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است در همین راستا تعدادی از اعضای هات علمی پردیس الزهرا زنجان نیز از تعدادی مدارس شهری و روستای منطقه بازدید و به تبادل نظر با همکاران جدید الاستخدام پرداختند.

به اشتراک بگذارید :