18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ ۰۴:۳۶:۱۰
کد مطلب:  632078
در دومین روز از مرحله دوم انتخابات نمایندگان فرهنگیان در صندوق ذخیره فرهنگیان :
نمایندگان فرهنگیان در یک فرایند سالم و دقیق انتخاب شدند

در دومین روز از مرحله دوم انتخابات نمایندگان فرهنگیان در صندوق ذخیره فرهنگیان : نمایندگان فرهنگیان در یک فرایند سالم و دقیق انتخاب شدند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مرحله دوم انتخابات نمایندگان فرهنگیان در هیئت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان طی 1روز در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد. در این مرحله ۸۳ نفر از منتخبین مرحله اول، هرکدام به مدت ۵ دقیقه صحبت کردندو برنامه های خود را ارائه دادند. ظهر امروز و پس از انصراف 34  نفر از ۸۳ نفر، رأی‌گیری با حضور تمام منتخبین مرحله اول آغاز شد.لیلا نظرپور و امین الله سالاری به عنوان  نماینده فرهنگیان و محسن مسعودی به عنوان بازرس در هیأت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان انتخاب شدند.

 

شایان ذکر است در دومین روز از مرحله دوم انتخابات نمایندگان فرهنگیان در صندوق ذخیره، اعضای شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش از محل و نحوه برگزاری این انتخابات بازدید کردند و در جمع منتخبان مرحله اول این انتخابات حضور پیدا کردند و به سخنرانی تعدادی از منتخبان که به ارایه برنامه ها و سوابق خود می پرداختند، گوش فرا دادند.آقایان زرافشان ، زینی وند ، عمادی ، کریمی ، کمره ای  از معاونان وزیر و روسای مراکز، مجاوری، عبدی، احمدی، قائدی ها، وآگاه از مشاورین وزیر و نیز خانم مینایی پور مدیر کل امور زنان از مشاورین وزیر در این مراسم حضور داشتند.

 

به اشتراک بگذارید :