18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ ۰۷:۳۴:۳۰
کد مطلب:  631599
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری قطبی مصاحبه داوطلبان سرباز معلم

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: در راستای حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع مصاحبه داوطلبان سرباز معلم به صورت قطبی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدارضا فولادودند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: برگزاری مصاحبه تخصصی و اعتقادی گزینش داوطلبان فعالیت در آموزش و پرورش  به عنوان سرباز معلم به صورت قطبی در 3 نقطه پرجمعیت استان برگزار شد.

وی افزود : باتوجه به تراکم جمعیتی مصاحبه داوطلبان در 3 شهرستان دماوند، ملارد و شهر ری انجام شد که این موضوع سبب کاهش تردد داوطلبان در سطح استان و موجب رضایت مندی ارباب رجوع گردید.

فولادوند،این اقدام را در راستای حقوق شهروندی و با هدف تکریم ارباب رجوع دانست و افزود: مصاحبه گران با حضور در این مناطق از مراجعه داوطلبان به هسته گزینش و مرکز استان جلوگیری کرده که این امر در عین کاهش استرس و اضطراب شرکت کننده گان قطعاً در نتایج حاصله موثر خواهد بود.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به جذب 308 سرباز معلم در این دوره ،خاطرنشان کرد: پذیرفته شدگان در نیمه اول خرداد ماه معرفی و پس از گذراندن دوره های آموزشی ،تخصصی به کار گرفته خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :