14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ ۰۹:۴۴:۲۴
کد مطلب:  629328
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
نقش سازنده‌ای معلمین در شکل‌گیری آینده فرزندان این سرزمین

همایش استانی سپاس معلم اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور معلمین برگزیده مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران عبدالرضا فولادوندمدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با تجلیل از مقام والا و شامخ معلم گفت: ظرافت و زیبایی کار معلمان در عرصه تعلیم و تربیت ستودنی و تعظیم در مقابل عظمت، شکوه و گرانمایگی این قشر خدوم و پرتلاش برای آحاد جامعه اسلامی، ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است.

وی راز ماندگاری و عظمت معلمان در ذهن و قلب مردم  را همانا خلوص و صفای باطن آنها دانست و افزود: قطعا جوشش چشمه‌سارهای زلال پویندگان راه سعادت و تکامل بشری حاصل مجاهدت‌های معلمان و مربیان فرزانه‌ای است که امانت‌دار انسان‌اند.

فولادوند ادامه داد: بدون تردید هر تلاشی که در راه اعتلای تعلیم و تربیت کشور صورت گیرد نقش سازنده‌ای در شکل‌گیری شخصیت و آینده فرزندان این سرزمین خواهد داشت و در نزد خداوند متعال از ارج و ارزش شایسته‌ای برخوردار است.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در پایان خاطرنشان کرد:از درگاه ایزد منان برای معلمان و فرهنگیان عزیز توفیق خدمت بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمان‌های متعالی نظام تعلیم و تربیت کشوررا آرزومندم.

 

به اشتراک بگذارید :