19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ ۰۶:۵۹:۵۴
کد مطلب:  629154
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی آموزش و پرورش استان:
کلاس‌های غنی‌سازی اوقات فراغت برای دانش‌آموزان استثنایی برگزار می گردد

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی آموزش و پرورش استان زنجان گفت: کلاس‌های ورزشی، هنری و آموزشی در ایام تابستان برای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه برگزار می‌شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان،سهیلا فریقی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان با نیازهای ویژه، کلاس‌های ورزشی، هنری و آموزشی در ایام تابستان در کانون فرهنگی تربیتی باران در رشته‌های مختلف برگزار می‌شود.

این مقام مسئول ادامه داد: با آغاز فصل تابستان، دغدغه والدین دانش‌آموزان برای غنی‌سازی اوقات فراغت و برنامه‌ریزی مناسب برای فرزندانشان دوچندان می‌شود و در سال های اخیر با وجود فضای مجازی بر این نگرانی‌ها و دغدغه‌های والدین افزوده شده است.

وی افزود: برگزاری کلاس‌های شاد، مفرح و هدفمند برای کودکان و نوجوانان می‌تواند علاوه بر ارائه آموزش‌های مختلف، این گروه سنی را از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی در امان نگه دارد.

فریقی  خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی‌های خوبی در راستای اوقات فراغت دانش‌آموزان در رشته‌های مختلف پیش‌بینی شده است و دانش‌آموزان می‌توانند با مراجعه به کانون باران در رشته مورد علاقه خود ثبت نام کنند.

رئیس اداره آموزش استثنایی آموزش و پرورش استان زنجان، یادآور شد: در آموزش و پرورش استثنایی با دانش‌آموزانی سر و کار داریم که شرایط جسمی، روحی و فکری متفاوتی دارند و عدالت آموزشی حکم می‌کند که به این دانش‌آموزان نیز به نحو احسن رسیدگی شود و آموزش‌های خاصی به آنان با توجه به توانمندی‌شان داده شود.

به اشتراک بگذارید :